My sadzimy, Ty zarabiasz!

Teraz nie musisz posiadać ziemi, żeby zarabiać na drzewach tlenowych! Możesz zainwestować w sadzonkę, którą my posadzimy, będziemy się nią zajmować, a na końcu wytniemy i podzielimy się z Tobą zyskami z drewna.

Dzięki szybkiemu wzrostowi drzew tlenowych, Twoja inwestycja będzie się zwracać od samego początku!

Dlaczego drzewa tlenowe to dobry biznes?

Zasób 1
Zasób 1
Zasób 1

Drewno z drzew tlenowych to wysokiej jakości surowiec ceniony na rynku. Cena jednego kubika takiego drewna to obecnie około 300 euro.

Drzewa tlenowe rosną bardzo szybko - pierwsza wycinka następuje już po 6-7 latach . Każde drzewo tlenowe odrasta conajmniej 4-krotnie, co pozwala na wielokrotne pozyskanie drewna.

Podczas wzrostu drzewa tlenowe pochłaniają ogromne ilości CO2, co wpływa pozytywnie na środowisko i pozwala uzyskać zielone certyfikaty.

Łatwa i szybka inwestycja

Inwestycja w drzewa tlenowe jest teraz możliwa dla każdego, dzięki nowoczesnej technologii tokenizacji. To prosta, wygodna i bezpieczna forma inwestycji. Cały proces trwa zaledwie kilka minut, a zyski są wypłacane automatycznie. Nie trzeba więc każdego dnia “pilnować” swojej inwestycji.

Nasi konsultanci pozostają do dyspozycji przez cały okres inwestowania, więc zawsze mogą pomóc i odpowiedzieć na ewentualne pytania.

Jak to działa?

Kupując jeden token LAS, kupujesz jedną sadzonkę wraz z całymi kosztami uprawy. Twoją sadzonkę sadzimy na naszej plantacji i zajmujemy się nią aż do momentu wycinki. Na końcu dzielimy się zyskami z drewna, które jest wysoko cenione na rynku ze względu na swoje właściwości.

Nie musisz jednak czekać kilku lat, żeby zacząć zarabiać! Token LAS będzie produkował codziennie 0,0003113325031 kubika drewna w formie tokena DREWNO. Co miesiąc będziemy odkupywali twoje tokeny DREWNO, więc będziesz mógł zarabiać na swojej inwestycji bez czekania latami!

Dzięki zdolności drzew tlenowych do pochłaniania ogromnych ilości CO2, token LAS będzie produkował zielone certyfikaty w formie tokena TLEN. Takie certyfikaty mogą być kupowane przez firmy, które chcą osiągnąć neutralność pod kątem emisji dwutlenku węgla.

Inwestycja w Lasy Tlenowe się opłaca!

Przeprowadzamy regularnie skup tokenów DREWNO, jednak wielu naszych inwestorów zatrzymuje tokeny na dłużej. Dlaczego? Taka decyzja podyktowana jest  wzrostem wartości tokena z każdym rokiem i jest to zdecydowanie bardziej opłacalna opcja.  

W okresie od 1 sierpnia 2022 do 2 kwietnia 2023 na portfele inwestorów trafiło ponad 100 tokenów DREWNO, które odpowiadają 100 kubikom drewna o wartości 35 000 Euro. 

To już 3. edycja!

Dzięki poprzednim emisjom, posadziliśmy dwie plantacje Inwestorów w miejscowościach Stara Zblicha oraz Bobrowniki Małe. Rośnie tam już 2218 drzew tlenowych, z czego 1316 należy do tokenariuszy z dwóch pierwszych zbiórek, a reszta czeka na swoich właścicieli. Dołącz do projektu już teraz i zainwestuj w zielony biznes.

Zarabiaj z nami na drewnie!

Zainwestuj w zielony biznes i połącz to, co dobre dla środowiska, z zarabianiem. Przejdź na stronę projektu i dołącz do projektu!

O nas

Lasy Tlenowe S.A. to lider w promowaniu i uprawie drzew tlenowych w Polsce. Działamy na rynku od 2015 roku i zajmujemy się uprawą drzew kompleksowo: sami przygotowujemy projekty, budujemy systemy nawadniające, sadzimy sadzonki, skupujemy i obracamy drewnem.sprzedajemy drewno. 

Dostawcą naszych sadzonek jest hiszpańska firma biotechnologiczna In Vitro SL, która produkuję najlepszą krzyżówkę paulowni, czyli paulownie clon in vitro 112. Lasy Tlenowe S.A. posiadają wyłączność na dystrybucję tej odmiany na terenie Polski.