My sadzimy, Ty zarabiasz!

Dzięki poprzednim emisjom, posadziliśmy dwie plantacje Inwestorów w miejscowościach Stara Zblicha oraz Bobrowniki Małe. Rośnie tam już 2218 drzew tlenowych, z czego 1316 należy do tokenariuszy z dwóch pierwszych zbiórek, a reszta czeka na swoich właścicieli. Dołącz do projektu już teraz i zainwestuj w zielony biznes.

Problem

Zasób 14

Brak konkurencji jest przyczyną zbyt wysokiej ceny oraz zbyt niskiej podaży drewna na rynku w Polsce.

Zasób 14

Drzewa to ekologiczny i odnawialny surowiec, jednak pozyskiwanie go z lasów wpływa negatywnie na ekosystem.

Zasób 14

Należy spopularyzować alternatywne, przyjazne dla środowiska metody pozyskiwania drewna.

Nasza odpowiedź

Zasób 13

Zakładamy coraz więcej plantacji, aby dostarczyć na rynek duże ilości jakościowego surowca, a tym samym stać się konkurencyjnym dostawcą drewna.

Zasób 13

Drzewa tlenowe rosną kilka razy szybciej niż nasze rodzime gatunki. Dzięki temu okres oczekiwania na gotowy produkt, jest dużo krótszy.

Zasób 13

Możliwość szybkiego pozyskania jakościowego drewna z plantacji, zaspokaja popyt na rynku, a tym samym chroni rodzime lasy przed wycinką.

Jak działa tokenizacja?

Łatwa i szybka inwestycja

Inwestycja w projekt LASY TLENOWE odbywa się za pomocą nowoczesnej technologii - tokenizacji,
dzięki czemu w prosty i szybki sposób możesz zostać właścicielem tokena LAS

Kupując jeden token LAS, kupujesz jedną sadzonkę wraz z całymi kosztami uprawy. Twoją sadzonkę sadzimy na naszej plantacji i zajmujemy się nią aż do momentu wycinki. Na końcu dzielimy się zyskami z drewna, które jest wysoko cenione na rynku ze względu na swoje właściwości.

Nie musisz jednak czekać kilku lat, żeby zacząć zarabiać! Token LAS za pomocą mechanizmu Proof-of-Stake będzie produkował codziennie 0,0003113325031 tokena DREWNO. Jeden taki token odpowiada jednemu kubikowi drewna. Co miesiąc będziemy odkupywali twoje tokeny DREWNO, więc będziesz mógł zarabiać na inwestycji w Lasy Tlenowe bez czekania latami!

Dodatkowo, token LAS będzie produkował token TLEN, czyli stokenizowane zielone certyfikaty. Mogą być one kupowane np. przez firmy, które chcą osiągnąć neutralność pod kątem emisji dwutlenku węgla.

Inwestycja w Lasy Tlenowe się opłaca!

Przeprowadzamy regularnie skup tokenów DREWNO, jednak wielu naszych inwestorów zatrzymuje tokeny na dłużej. Dlaczego? Taka decyzja podyktowana jest  wzrostem wartości tokena z każdym rokiem i jest to zdecydowanie bardziej opłacalna opcja.  

W okresie od 1 sierpnia 2022 do 2 kwietnia 2023 na portfele inwestorów trafiło ponad 100 tokenów DREWNO, które odpowiadają 100 kubikom drewna o wartości 35 000 Euro. 

Od 1 kwietnia 2023 roku cena skupu tokena DREWNO wzrosła z 75 na 81 EURO

Cel emisji

Posadziliśmy już dwie plantacje inwestorów, jednak nie wszystkie drzewa tlenowe mają swoich właścicieli. Właśnie teraz jest najlepszy moment, aby zostać inwestorem projektu, ponieważ drzewa wchodzą w drugi sezon wegetacji, a to oznacza, że będą rosły jeszcze szybciej. Środki zebrane podczas emisji zostaną przeznaczone na kompleksową obsługę plantacji.

Roadmapa

Dzierżawa i przygotowanie gruntów.

Rozplanowanie uprawy.

Budowa systemów nawadniających.

Posadzenie sadzonek.

Wycinka drzew po 6 latach.

Sprzedaż drewna.

Kolejne wycinki co 4 lata.

Zainwestuj i zacznij zarabiać na rosnących cenach drewna już dziś!

O nas

Lasy Tlenowe S.A. to lider w promowaniu i uprawie drzew tlenowych w Polsce. Działamy na rynku od 2015 roku i zajmujemy się uprawą drzew kompleksowo: sami przygotowujemy projekty, budujemy systemy nawadniające, sadzimy sadzonki, skupujemy i obracamy drewnem.sprzedajemy drewno. 

Dostawcą naszych sadzonek jest hiszpańska firma biotechnologiczna In Vitro SL, która produkuję najlepszą krzyżówkę paulowni, czyli paulownie clon in vitro 112. Lasy Tlenowe S.A. posiadają wyłączność na dystrybucję tej odmiany na terenie Polski.