Przyjedź i posadź z nami Oxytree!

Sezon nasadzeń zbliża się wielkimi krokami. W tym roku termin sadzenia jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ sami będziemy zakładać plantację Oxytree z Waszą pomocą!

Z tej okazji organizujemy Pokazowe Sadzenie Oxytree na naszej plantacji w Stoszycach koło Wrocławia, które odbędzie się już w tę sobotę (13 maja 2017) o godzinie 11:00.

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich tych, którzy myślą o założeniu własnej plantacji, bądź nabyli sadzonki i chcieliby zobaczyć, jak je prawidłowo sadzić. Podczas spotkania nasz Specjalista ds. Upraw poinstruuje, jak sadzić Oxytree oraz udzieli wszelkich informacji na temat pielęgnacji drzewa. Podczas wydarzenia planujemy wiele atrakcji, również dla najmłodszych uczestników pikniku: dekorowanie tabliczek z imieniem dla drzewka oraz jego samodzielne sadzenie, malowanie buź, grill i upominki.

oxytree-pokazowe-sadzenie-drzew-tlenowych

W trakcie pikniku nastąpi finał konkursu na imię dla Oxytree, który został ogłoszony na naszym Facebooku. Tabliczki z finałowymi imionami zostaną wkopane obok sadzonek Oxytree, a wszystko zrelacjonujemy na żywo! Zapraszamy więc na nasz profil na Facebooku w dniu wydarzenia – będzie się działo!

Weź udział w wydarzeniu, zobacz jak sadzić i pielęgnować Oxytree, porozmawiaj z naszymi ekspertami i handlowcami i zaadoptuj drzewo!

Do zobaczenia 🙂