Plantacje drzewek Oxytree w Oxyprogramie ponownie otrzymały certyfikat KPMG

Plantacje założone w ramach Oxyprogramu w 2015 roku otrzymały certyfikat firmy KPMG. Międzynarodowa, niezależna firma audytorska  po przeprowadzonej kontroli potwierdziła, że informacje prezentowane przez Carbon Solutions Global Ltd. dotyczące tworzenia plantacji drzewek Oxytree i system ich monitorowania, są zgodne ze stanem faktycznym.

 

Firma KPMG, tak jak w 2014 roku, tak i w 2015 skontrolowała liczbę drzewek Oxytree na naszych plantacjach, precyzyjność  i rzetelność naszych systemów informatycznych, a także wszystkie kontrakty związane z uprawami.

Wraz z ukończeniem kontroli  KPMG potwierdziła, że system rejestracji plantacji drzewek Oxytree stworzonych w ramach Oxyprogramu przez firmę Carbon Solutions Global Ltd. jest niezawodny, wszystkie działania są przejrzyste, a drzewka trafiają do dystrybucji w deklarowanej liczbie.

Wiarygodność KMPG ma ogromne znaczenie, gdyż uzyskany certyfikat jest potwierdzeniem maksymalnego bezpieczeństwa i przejrzystości, które w ramach Oxyprogramu zapewniamy naszym klientom.

Aby zapoznać się z aktualnym certyfikatem, kliknij tutaj!