Oxytree na żywo!

W dobie pandemii wirusa Covid-19 w 2020 roku spotkania online stały się bardzo popularne – a w wielu sytuacjach po prostu konieczne. Wszystkie targi i wydarzenia branżowe zostały odwołane, a więc dla zachowania ciągłości biznesowej działalności przedsiębiorców konieczne było przeniesienie pracy do świata wirtualnego. Czy rozpoczynający się 2021 będzie spokojniejszy? Czas pokaże. Na razie pozostaje nam trzymać mocno kciuki i wypatrywać poprawy sytuacji. I choć wciąż nie możemy sobie podać ręki, ani porozmawiać w realnym świecie, to internetowe webinary dają nam namiastkę normalności towarzyszącą dotychczasowym spotkaniom “na żwyo”.

Pandemia zamieniła spotkania na wideokonferencje i wyposażyła je w niezbędne narzędzia do codziennej, biznesowej komunikacji. W wirtualnym pokoju konferencyjnym możemy się zobaczyć i usłyszeć. To dobra okazja dla potencjalnego klienta, bądź osoby zainteresowanej danym tematem, by zamiast oglądać nagrane wcześniej filmy, zobaczyć wystąpienie eksperta w czasie rzeczywistym, a nawet zadać mu pytania.

Spotkania online mają kilka istotnych zalet:

  • Są tańsze od spotkań wyjazdowych

  • Może w nich uczestniczyć wiele osób jednocześnie

  • Wykład eksperta ma możliwość dotrzeć w odległe zakątki kraju

  • Spotkania nie wymagają od eksperta pokonywania odległości, można więc zorganizować ich więcej

  • Istnieje możliwości zorganizowania prywatnego spotkania

Wyczekujemy nowego sezonu nasadzeń Oxytree i mamy nadzieję, że uda nam się spotkać na naszej firmowej plantacji w Stoszycach pod Wrocławiem. Ale nim do tego dojdzie – zapraszamy na serię eksperckich spotkań online. Zaparzcie kawę i usiądźcie wygodnie! Co tydzień będziemy się z Wami łączyć i rozmawiać na różne tematy dotyczące drzew tlenowych i technologii ich uprawy. Nie trzeba mieć konta na Facebooku – łączymy się również za pomocą platformy YouTube.

Webinary to bardzo dobra okazja, by zadawać nam pytania. Zarówno te, które dotyczą zakładania plantacji, technologii uprawy Oxytree czy zysków, jakie przynosi uprawa. Podczas trwania transmisji specjaliści udzielają wyczerpujących informacji na temat metod prowadzenia Oxytree w Polsce tak, aby uzyskać drewno najwyższej klasy. Często posiłkują się wyliczeniami z przykładowej plantacji 1-hektarowej. Spotkania odbywają się w cotygodniowych cyklach, każde z ekspertem z innej dziedziny, np. ze specjalistą ds. uprawy, z handlowcem, czy technologiem drewna.

Kliknij i sprawdź, kiedy odbędzie się najbliższy webinar: