Oxytree live - transmisja na żywo!

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Oxytree, ale do tej pory baliście się zapytać. Spotkaj się z nami online i dowiedz, jak zarabiać na uprawie drzew tlenowych.

  • Środa, 17 marca 2021, o godz. 11:00

W tym roku nie spotkaliśmy się na żadnych targach i choć nie możemy sobie podać ręki, to wcale nie znaczy, że nie możemy porozmawiać za pośrednictwem internetu! Przygotowaliśmy cykliczne, cotygodniowe transmisje - spotkania z naszymi Ekspertami, którzy będą odpowiadać na pytania dotyczące drzew tlenowych Oxytree. Nie możesz wyjść z domu? Wejdź na kanał Oxytree live!

Dariusz Tyma – dyrektor sprzedaży w Oxytree, omówi temat zakładania nowych plantacji, sposób ich prowadzenia i przekaże wszystkie kluczowe informacje dla rolników i właścicieli gruntów, zastanawiających się nad inwestycją w drzewa tlenowe

Kamil Jakubowski – specjalista ds. uprawy Oxytree, będzie omawiał technologię, jaką stosujemy podczas zakładania plantacji, a także jakie zabiegi agrotechniczne i pielęgnacyjne stosujemy przez cały cykl wzrostu drzew. Opowie o istniejących plantacjach, porówna siłę wzrostu Oxytree w zależności od warunków wodno-glebowych terenu, na jakim zostały założone.

Łukasz Wilczewski – prezes zarządu Oxytree, przedstawi potencjał rynku drewna i korzyści płynące z posiadania własnej plantacji szybko rosnących drzew tlenowych. Przybliży model biznesowy firmy Oxytree na przykładzie drewna pozyskanego z plantacji o powierzchni 1 hektara.

Dołączając do naszej transmisji live możesz liczyć na:

  • Rzetelną porcję wiedzy o Oxytree, tzn. dowiesz się co to za gatunek, skąd pochodzi, jakie ma cechy, jak wygląda i jak szybko rośnie

  • Całe nasze know how odnośnie uprawy drzew tlenowych

  • Omówienie technologii prowadzenia drzew w pierwszym i każdym kolejnym cyklu uprawy tak, aby uzyskać jak najwięcej drewna w 1 klasie

  • Informacje w jaki sposób założyć plantację, jak przygotować grunt, jak nawozić, jak podlewać

  • Obalenie wszystkich mitów, jakie narosły wokół tematu Oxytree, m.in. czy drzewa są inwazyjne, czy potrzebują wiele wody, czy przemarzają, czy W OGÓLE ROSNĄ?

  • Omówienie kosztów związanych z założeniem plantacji na przykładzie plantacji 1-hektarowych, na których sadzimy 625 szt. Oxytree

  • Kalkulacja zysków i odpowiedź na najbardziej nurtujące pytanie: ILE ZAROBIĘ i kiedy, sadząc drzewa tlenowe na swoim gruncie?

Zadawaj pytania w trakcie trwania transmisji na żywo! Na wszystkie odpowiedzą nasi eksperci.

Spotkania live odbywają się na naszych kanałach Youtube i Facebook: