Marcowe Targi – zobacz, gdzie nas znaleźć

W pierwszy marcowy weekend, a właściwie już od środy, będziecie mogli spotkać nas niemal w każdym zakątku Polski! Oxytree rozpoczyna Targi w marcu od Gardenii w Poznaniu, Konferencji w Gdańsku i Targów Rolniczych Agro-Park w Lublinie.

Oxytree to szybko rosnące drzewo tlenowe, które wzbudza ogromne zainteresowanie w branży rolniczej. Przyrasta nawet 3 metry rocznie, oferuje dobrej jakości drewno już po 6 latach. Dodatkowo, posiada zdolność do odrastania od pozostawionego pnia. Oxytree rośnie nawet na glebie słabej klasy – dostosowane jest do polskich warunków klimatycznych, wytrzymuje temperatury od -25°C do +45°C, odporne jest na silne podmuchy wiatru.

Właściwości Oxytree doceniają nie tylko rolnicy i właściciele nieużytkowanych ziemi. Ostatnio szybko rosnące drzewa zwróciły uwagę ogrodników i miłośników zieleni. Sadzone na przydomowych działkach zapewniają cień i chronią przed silnym wiatrem. Dodatkowo, dzięki fioletowo-białym kwiatom, pięknie zdobią i wyróżniają ogród na tle pozostałych.

Przyjedź na targi i przekonaj się, jak wyjątkowe właściwości mają szybko rosnące drzewa. Na miejscu będziesz miał okazję rozmowy ze specjalistami, jak również z plantatorami!

Skorzystaj z okazji, dowiedz się więcej na temat Oxytree!