Kolejny dzień otwarty na plantacji Oxytree!

Ponieważ otrzymujemy od Was mnóstwo pytań na temat zakładania plantacji, postanowiliśmy zorganizować kolejne dni otwarte. Dlaczego warto wziąć w nich udział? Aby zdążyć zaplanować uprawę i zamówić sadzonki w najniższej cenie!

Wszystkich zainteresowanych uprawą szybko rosnących drzew zapraszamy na dni otwarte na firmową plantację Oxytree! Podczas spotkania dowiecie się jak sadzić, prowadzić i pielęgnować Oxytree, aby pozyskiwać najlepszej jakości drewno. Szkolenie agrotechniczne poprowadzi nasz Specjalista ds. Upraw – Kamil Jakubowski.

Dni Otwarte na firmowej plantacji Oxytree w Stoszycach koło Wrocławia odbędą się już 25 sierpnia 2018 roku, w godz. 9:00-14:00.

oxytree-dni-otwarte-plantacja-firmowa-stoszyce

Wizyta na plantacji Oxytree to doskonały moment, aby zasięgnąć porad technicznych, porozmawiać o zakładaniu plantacji, wymaganiach glebowych i zabiegach pielęgnacyjnych, niezbędnych przy zakładaniu plantacji. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i kilku podstawowym zabiegom pielęgnacyjnym, Oxytree staną się źródłem wysokiej jakości drewna. Przyjedź, zobacz, jak rośnie Oxytree i dowiedz się, jak założyć i prowadzić własną plantację. Nasz ekspert z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

Zapraszamy!

Zapraszamy!

25 sierpnia 2018, godz. 9:00-14:00
Stoszyce k. Wrocławia