Dni otwarte w województwie łódzkim!

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte na plantacji drzew tlenowych! Tym razem odbędą się one w województwie łódzkim, w Zakulinie koło Pszczonowa. Będziemy na Was czekać w sobotę, 10 września od godziny 11 do 15.

Plantacja, na której odbędzie się wydarzenie, należy do jednego z naszych klientów, Pana Rafała Cebuli. Pan Rafał jest właścicielem firmy RC Design, produkującej designerskie meble, między innymi właśnie z naszego drewna. Z tego powodu o obróbce i właściwościach oxytree wie wszystko!

Plantacja została posadzona w zeszłym roku, a na wiosnę zostało wykonane cięcie techniczne. Od momentu cięcia drzewa urosły już na wysokość 3,5 metra! Te dni otwarte to świetna okazja, żeby przekonać się, jak duże są drzewa po zaledwie dwóch sezonach wegetacji. Dodatkowo będzie można zobaczyć system nawadniania drzew, który został zastosowany na plantacji Pana Rafała.

Tych, którzy myślą o założeniu plantacji lub inwestycji w Lasy Tlenowe oraz wszystkich naszych sympatyków zapraszamy do miejscowości Zakulin w województwie łódzkim w sobotę 10 września w godzinach 11-15. Kliknij tutaj, żeby dołączyć do wydarzenia na Facebooku i być na bieżąco!

Do zobaczenia na plantacji!