Dni otwarte na plantacji w Wielkopolsce!

Zapraszamy na kolejne dni otwarte! Odbędą się one 27 sierpnia w godzinach od 11 do 15. Tym razem spotkamy się z Wami we wsi Chrzan w województwie wielkopolskim.

To spotkanie jest wyjątkowe, ponieważ organizujemy je na plantacji jednego z naszych klientów. Plantacja ta została posadzona w 2017 roku, także dni otwarte są świetną okazją, żeby zobaczyć dorosłe drzewa tlenowe. Czasami spotykamy się z komentarzami, że nasze drzewa nie rosną w naszym klimacie. Jeżeli też tak uważacie, to koniecznie przyjedźcie zobaczyć plantacje na własne oczy. Widok 5-letnich drzew, które osiągnęły już wysokość ponad 10 metrów, robi ogromne wrażenie!

drzewa tlenowe na plantacji

Na dniach otwartych będziecie także mieli okazję zobaczyć drewno z naszej pierwszej polskiej wycinki i osobiście ocenić jego jakość. Na miejscu będą też obecni nasi specjaliści, którzy opowiedzą wam o tym, jak wygląda proces zakładania plantacji i odpowiedzą na wszystkie pytania. Będziecie mogli też porozmawiać z nami o biznesie — zarówno tym związanym z zakładaniem plantacji, jak i inwestycją w tokeny Lasów Tlenowych!

Zapraszamy Was na dni otwarte w sobotę, 27 sierpnia od godziny 11 do 15 w miejscowości Chrzan w Wielkopolsce. Przyjedźcie i zobaczcie dorosłe drzewa tlenowe na własne oczy! Możecie zapisać się na wydarzenie na Facebooku klikając tutaj.

Do zobaczenia!