Dni Otwarte – 1 sierpnia 2020

Nadchodzą 2-gie Dni Otwarte organizowane przez nasz zespół na plantacji pokazowej w Stoszycach pod Wrocławiem. Zapraszamy wszystkich rolników i właścicieli gruntów, którzy są zainteresowani zakładaniem plantacji w 2021 roku, a także ogrodników, marzących o prywatnym lasku tlenowym na swojej działce. Sierpień to najlepszy moment na planowanie i negocjowanie cen sadzonek pod uprawę plantacyjną.

Wszystkich agronomów, chcących nawiązać współpracę z naszą firmą i czerpać zyski z drewna Oxytree, zapraszamy do wspólnych rozmów z Przedstawicielami Regionalnymi, którzy będą obecni na Dniu Otwartym i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Drzewa tlenowe, które będzie można zobaczyć na naszej pokazowej plantacji znajdują się w różnych fazach wzrostu. W sierpniu będą jeszcze ulistnione, więc to doskonała okazja, by na własne oczy przekonać się, jak wielkie potrafią być liście drzew tlenowych. Ich średnica przekracza nawet 80 cm! Podczas odwiedzin na Dniach Otwartych będzie możliwość zobaczenia małych sadzonek, rocznych Oxytree po cięciu pielęgnacyjnym, jak i dużych, 4-6 a nawet 8-metrowych drzew! Spacer po plantacji i zobaczenie na żywo drzew tlenowych, to tylko jeden z powodów, dla których warto wziąć udział w Dniach Otwartych. Spotkanie z naszymi specjalistami ds. uprawy Oxytree to także doskonała okazja, by zadać pytania dotyczące prowadzenia plantacji, oraz by dowiedzieć się jak sadzić i pielęgnować Oxytree, aby pozyskać najlepszej jakości drewno.

Na Dniu Otwartym opowiemy o metodach pielęgnacji Oxytree na plantacjach w pierwszym roku po posadzeniu, zabiegach, jakie stosujemy w zależności od pory roku, metodach nawożenia i fertygacji, obrywaniu pędów bocznych (i dlaczego warto to robić). Będzie można także porozmawiać o cenach sadzonek na nowy sezon, kosztach zakładania plantacji oraz zysku, na jaki można liczyć już po pierwszej ścince drzew.

Planujemy grilla, kawę, herbatę i słodkie przekąski!

Koniecznie przyjedźcie do nas z całą rodziną w godz. 10:00-15:00.

Dni Otwarte – 1 sierpnia 2020

Przeczytaj relację z naszych pierwszych, lipcowych Dni Otwartych!