AgroShow 2017 za nami!

W Agro Show Bednary mieliśmy przyjemność uczestniczyć po raz drugi. Ta największa w Europie plenerowa wystawa rolnicza zgromadziła ponad 830 firm zlokalizowanych na ok. 120-hektarowej powierzchni. Wśród nich nie mogło zabraknąć Oxytree, które jak co roku, cieszyło się ogromną popularnością.

Od naszych specjalistów można było dowiedzieć się wszystkiego na temat warunków, jakie należy spełnić, aby założyć plantację szybko rosnących drzew, jak je pielęgnować oraz ile można zarobić na pozyskanym drewnie.

Na największej plenerowej wystawie rolniczej w Europie mogliście spotkać nie tylko naszych Przedstawicieli Handlowych, ale również Prezesa Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o. Łukasza Wilczewskiego. Wywiad, którego udzielił dla portalu Gospodarz.pl już wkrótce dostępny będzie na naszej stronie.

Swoimi doświadczeniami z prowadzenia plantacji Oxytree podzielił się również Marek Wierzbicki – znany z artykułów i filmów poświęconych szybko rosnącym drzewom. Właściciel prawie 4-metrowych Oxytree, które uprawia w Starej Zblisze w województwie mazowieckim opowiadał o swojej plantacji także przed kamerą portalu Gospodarz.pl.

Jeśli byłeś wśród 150 tys. zwiedzających i odwiedziłeś nasze stoisko – dziękujemy! Pozostało Ci tylko zobaczenie plantacji Oxytree na żywo, a będzie to możliwe  w ostatnią sobotę miesiąca.