Sadzonki Oxytree już w Polsce!

27 kwietnia 2018 roku nasze centrum logistyczne w Stoszycach powiększyło się o kilkaset tysięcy młodych, zielonych sadzonek Oxytree. Zanim drzewka trafią na plantacje, działki i do ogrodów muszę przejść kontrolę jakości oraz wstępne przygotowanie do nasadzeń.

Oxytree powinny zostać posadzone najszybciej w połowie maja, kiedy nie zagrażają im już przymrozki. Termin sadzenia jest kluczowy dla ich dalszego rozwoju – Oxytree posadzone o czasie zdążą prawidłowo zdrewnieć i przygotować się na nieco mniej sprzyjający czas. Sadzonki, które trafią do gruntu o czasie bez problemu poradzą sobie z niską temperaturą i silnymi podmuchami wiatru.

oxytree-dostawa-sadzonek-szybko-rosnace-drzewa-tlenowe
oxytree-drzewa-szybko-rosnace-tlenowe-sadzonki-dostawa
oxytree-drzewa-tlenowe-szybko-rosnace-sadzonki

Dlatego dostawy i odbiór zamówionych Oxytree rozpocznie się właśnie w okresie nasadzeń, czyli w połowie maja. Sadzonki szybko rosnących drzew nie będą musiały być specjalnie przechowywane przez swoich nowych właścicieli – trafią od razu do gruntu. Ze wszystkimi zmawiającymi kontaktujemy się bezpośrednio, w celu potwierdzenia dnia, godziny i miejsca dostawy.

Zapraszamy na relację z centrum logistycznego ze Stoszyc, gdzie pod koniec kwietnia dotarła do nas pierwsza partia zamówionych sadzonek.