Załóż plantację w 2021 roku

Sezon nasadzeń Oxytree w Polsce trwa od drugiej połowy maja do końca lipca – wtedy też nasza firma realizuje wszystkie dostawy. Dopiero co zakończyliśmy gorący sezon 2020, ale już teraz otwieramy się na 2021 rok! Od dziś można zamawiać sadzonki Oxytree z dostawą w przyszłym roku. Jeśli myślisz o założeniu plantacji szybko rosnących drzew tlenowych, to teraz jest najlepsza pora na negocjację cen sadzonek! Zamówienia realizujemy według kolejności ich składania – to znaczy, że im wcześniej zamówienie zostanie złożone, tym większa pewność, że zostanie ono dostarczone w pierwszej kolejności w maju 2021 roku.

Oryginalne sadzonki Oxytree

Jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce, który posiada w ofercie oryginalne sadzonki drzew tlenowych Oxytree. Nasze rośliny sprowadzane są z Hiszpanii, gdzie powstają metodą in vitro w laboratorium w Barcelonie.

Sadzonki przyjeżdżają z paszportem fitosanitarnym, a każda dostawa realizowana na terenie naszego kraju, opatrzona jest certyfikatem autentyczności i gwarancją. Dlaczego tak ważne jest, by kupować rośliny tylko ze sprawdzonego źródła? Bo dzięki temu wiemy, co sadzimy. Znamy genezę sadzonek, czyli wiemy gdzie powstały, w jaki sposób i z jakich roślin zostały sklonowane. Wiemy, że laboratorium, które się tym zajmuje posiada wszystkie niezbędne pozwolenia, a także ma wieloletnie doświadczenie i potrafi wyprodukować sadzonki w taki sposób, aby te były identyczne i miały określone, pożądane przez plantatorów cechy. Właściciel firmy In Vitro SL, Pan Josep Maria Grau, sam jest rolnikiem z wykształcenia i zależy mu, aby plantatorzy na całym świecie, którzy sadzą jego rośliny, byli zadowoleni z efektów, przyrostów i jakości drewna po ścince.

Plantacja w 2021 roku? Tak!

Jesteśmy jedyna firmą w Polsce, która cały biznes opiera na drzewach tlenowych, więc zależy nam, aby robić to jak najlepiej. Ciągle się czegoś uczymy, wymieniamy doświadczeniami z plantatorami, szkolimy w zakresie nawożenia. Cały czas prowadzimy uprawy według opracowanej przez naszych specjalistów technologii. Wszystko po to, aby już za parę lat cieszyć się wraz z osobami, które nam zaufały, z pierwszych plonów i wspólnych korzyści.

Żadna firma w Polsce nie ma takiego doświadczenia w plantacyjnej uprawie drzew tlenowych, jak Oxytree S.A.

Doświadczenie to bierze się z posadzonych ponad 600 hektarów Oxytree na terenie Polski w ostatnich 4 latach oraz ze współpracy z naszymi plantatorami.

„Dlaczego mam płacić więcej za oryginalną sadzonkę Oxytree, skoro mogę kupić nieco tańszą w internecie?”

 • Uprawa Oxytree nie kończy się na zakupie sadzonek – ważna jest technologia uprawy, którą chętnie dzielimy się z plantatorami. Od naszej firmy razem z sadzonką dostajesz:
  – instrukcję w jaki sposób krok po kroku przygotować glebę do nasadzeń (w tym analiza gleby);
  – szkolenie z sadzenia oraz pielęgnacji rośliny w trakcie jej wzrostu;
  – indywidualnie dobrany system nawożeń;
  – dedykowanego Opiekuna do kontaktu w sprawie uprawy.
 • Kupując od nas sadzonki masz pewność skąd one się wzięły – masz dane producenta, zdjęcia/filmy z laboratorium w Hiszpanii, nawet jesteśmy w stanie zorganizować dla Ciebie wizytę w miejscu, gdzie powstają Oxytree. Dodatkowo dostajesz certyfikat autentyczności;
 • Drzewa Oxytree mają największą ilość badań z niezależnych jednostek naukowych potwierdzające ich nieinwazyjność oraz brak negatywnego wpływu na nasz rodzimy ekosystem;
 • Sadząc Oxytree liczy się nie tylko to, że produkują one dużo tlenu oraz chronią polskie lasy, ale też zarobek na drewnie. Spółka Oxytree S.A. gwarantuje umową odkup drewna po każdej ścince. Dbając o opłacalność biznesu warto współpracować z renomowaną firmą, długo działającą na rynku, która jest zarejestrowana w Polsce i publikuje wszystkie raporty zgodnie z polskimi wymaganiami księgowo-prawnymi.

Chcesz założyć plantację? Uzyskaj najlepsze ceny sadzonek! Teraz jest najlepszy czas na negocjacje cen z naszymi przedstawicielami.

Chcesz posadzić drzewo tlenowe w swoim ogrodzie? Zamów sadzonki już dziś i ciesz się szybko rosnącym Oxytree już wiosną 2021 roku!