Weekend spędzamy w Nadarzynie… na Centralnych Targach Rolniczych 2016!

W dniach 25-27 listopada spotkacie nas na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie, które organizowane są w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO.

W trakcie wydarzenia opowiemy o naszych produktach w kontekście nowatorskich rozwiązań i usług rolniczych oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. 

Dlaczego warto wziąć w nich udział?

CTR charakteryzują się nowoczesną formą organizowanych spotkań, biorą  w niej udział firmy i przedsiębiorcy branży rolniczo-spożywczej, a także Ci, którzy mogą zaprezentować swoje osiągnięcia, jak również nowe możliwości produkcyjne i technologiczne wykorzystywane w rolnictwie i uprawie. To doskonała okazja, aby się spotkać i porozmawiać z naszym Specjalistą ds. Upraw, Dyrektorem Sprzedaży czy Działem Marketingu.

15218577_1349920201698682_1211419384_n

 

Zapraszamy na stoisko 18 B w hali E (okolice sceny), a tych, którzy będą mieli problem z odnalezieniem Oxytree, na miejsce zaprowadzą nasze dwie, uśmiechnięte hostessy. Przewidzieliśmy jak duże będzie to wydarzenie (i dosłownie i w przenośni), dlatego przygotowaliśmy dla Was mapki, dzięki którym bez problemu traficie na miejsce. Mamy nadzieję, że spełnią swoją rolę!

Do zobaczenia! 🙂