Warunki zakupu i odbioru

[vcex_divider style=”dotted” width=”100%” height=”1px” icon_color=”#000000″ icon_size=”14px” margin_top=”10px”]

Zamówienie, ceny i dostawa

Zamówienie sadzonek Oxytree i innych produktów możliwe jest przez cały rok, z tym, że sadzonki Oxytree mogą być odbierane lub dostarczane jedynie w sezonie sadzenia. Sadzonki Oxytree zamówione i opłacone przed lub po sezonie sadzenia, mogą być odbierane lub dostarczane na początku następnego sezonu. Nasze pozostałe produkty mogą być odbierane w ciągu całego roku, w zależności od dostępnych ilości.

W przypadku dokonania zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej, do klienta drogą e-mailową zostaje wysłana informacja potwierdzająca złożenie zamówienia. Klient otrzymuje pro formę (fakturę wstępną) swojego zamówienia, po dokonaniu wpłaty wystawiana jest przez nas faktura końcowa. Klient zostaje poinformowany o przewidywanej dacie i formie dostawy lub odbioru w wiadomości e-mail.

Ceny podane na naszej stronie internetowej zawsze dotyczą aktualnej oferty. Więcej informacji na temat oferowanych przez nas rabatów i ofert sezonowych znajdziesz na naszej stronie z zamówieniem.

Szczegóły dotyczące zakupu, warunków płatności i dostawy znajdują się w Ogólnych Warunkach Umowy.

 

[vcex_button url=”http://docs.csglobal.pro/oxytree/oxytree_terms_and_conditions-PL.pdf” title=”Zobacz Ogólne Warunki Umowy” rel=”none” style=”graphical” align=”center” color=”green” size=”medium” layout=”block” target=”blank”]Zobacz Ogólne Warunki Umowy[/vcex_button]
[vcex_spacing size=”30px”][vcex_spacing size=”30px”]