PROFESJONALNY SYSTEM NAWADNIAJĄCY NA TWOJEJ PLANTACJI

ŁATWE I WYGODNE NAWADNIANIE OXYTREE

[vcex_divider]

NAWADNIANIE PLANTACJI OXYTREE

[vcex_image_flexslider thumbnail_link=”lightbox” img_width=”300″ caption=”false” slideshow_speed=”3000″ animation_speed=”300″ image_ids=”4009,4003,4008,4001″]

Zakup sadzonek to dopiero początek! Zakładanie plantacji wiąże się także z odpowiednim przygotowaniem terenu, na którym mamy zamiar posadzić szybko rosnące drzewa. Już na etapie planowania warto wziąć pod uwagę niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, jakie musimy zastosować, aby Oxytree osiągnęło jak największe przyrosty i przyniosło jak najwyższy zysk!

Oxytree potrzebują różnej ilości wody w zależności od jakości gleby, rozstawu nasadzeń i warunków klimatycznych. Odpowiednie nawadnianie drzew jest wyjątkowo ważne w okresie ich wzrostu. Nawadnianie jest konieczne zwłaszcza latem – szczególnie w przypadku młodych drzew. Każdemu Oxytree powinniśmy dostarczać 3-5L wody dwa razy w tygodniu.

[vcex_image_flexslider caption=”false” image_ids=”4006,4005,4002,4007″]

PRZEWAGA SYSTEMÓW AUTOMATYCZNYCH

[vcex_divider]

Eliminuje potrzebę ręcznego nawadniania oraz redukuje koszty związane z zatrudnieniem pomocy do obsługi plantacji.

[vcex_divider]

Dzięki prostej obsłudze pozwala zredukować koszty związane z zatrudnieniem pomocy do obsługi plantacji.

[vcex_divider]

System nawadniający to oszczędność czasu poświęconego na ręczne podlewanie, a użycie programatora pozwala ograniczyć ilość wizyt na plantacji.

Zapewnienie stałego źródła dopływu wody ułatiwa stabilny rozwój Oxytree, które dzięki optymalnym warunkom dają duży plon i zapewniają zysk właścicielowi.

CO OFERUJEMY?

Instalowane przez nas systemy zapewniają dopływ wody od źródła (studnia/ wodociąg) do każdego z drzew Oxytree. Oferujemy kompleksową usługę projektowania oraz doprowadzania wody od studni do roślin wraz z doborem i montażem niezbędnych do funkcjonowania urządzeń.

Każdy etap prac odbywa się pod okiem naszych techników i w oparciu o praktyczne doświadczenie związane z uprawą Oxytree. Oferujemy zatem sprawdzone rozwiązania, dzięki którym stwarzamy drzewom optymalne warunki do wzrostu i rozwoju.

[vcex_image_flexslider slideshow_speed=”10000″ image_ids=”3991,3992,3993″]

Wypełnij formularz podając informacje o plantacji.

Otrzymaj wstępną wycenę i opis systemu.

Uzgodnij szczegóły i termin wykonania.

Ciesz się wygodą i zdrowo
rosnącymi Oxytree.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I OTRZYMAJ WYCENĘ