Regionalne Targi Rolnicze w Gołaszynie

W zeszły weekend gościliśmy na Regionalnych Targach Rolniczych w Gołaszynie. Piękna pogoda, wiosna w pełni, a do tego swojski klimat – wszystko to sprawiło, że czuliśmy się tam świetnie, podobnie jak zadowoleni goście, tłumnie przybywający na tereny wystawowe.

 Nawet dość porywisty wiatr nie był w stanie ostudzić ich zapału, gdy z zainteresowaniem odwiedzali nasze stoisko. „Czy to ogórek?” – takie było pytanie, które najczęściej słyszeliśmy w ciągu ostatnich dwóch dni. Jakież było zdziwienie pytających, gdy wskazywaliśmy na fotografie kilkuletnich Oxytree tłumacząc, że ten niepozornie wyglądających „ogórek”, to w rzeczywistości ekstremalnie szybko rosnące drzewo,które w ciągu 6 lat osiąga 16 metrów wysokości!

Nawiązanie nowych, interesujących kontaktów oraz dużo wiedzy zebranej zarówno od klientów, jak i innych wystawców – o tym będziemy pamiętać, wspominając ostatni weekend. Jednak najcenniejszym, co wynieśliśmy z targów, było kolejne potwierdzenie, że to, co robimy, naprawdę ma sens, a zainteresowanie Oxytree i ekologicznymi inwestycjami jest coraz większe. Takie doświadczenia dają nam siłę na rozwój, dlatego nie zwalniamy tempa, i już w przyszły weekend zobaczyć nas będzie można na drugim końcu Polski, w Ułężu, gdzie na największych targach rolniczych w kraju będziemy zapoznawać kolejnych inwestorów i pasjonatów z zaletami uprawy Oxytree.