Sezon nasadzeń zbliża się wielkimi krokami. W tym roku termin sadzenia jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ sami będziemy zakładać plantację Oxytree! Z tej okazji organizujemy Pokazowe Sadzenie Oxytree na naszej plantacji w Stoszycach koło Wrocławia, które odbędzie się już w tę sobotę (13 maja 2017) o godzinie 11:00.

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich tych, którzy myślą o założeniu własnej plantacji, bądź nabyli sadzonki i chcieliby zobaczyć, jak je prawidłowo sadzić. Podczas spotkania nasz Specjalista ds. Upraw poinstruuje, jak sadzić Oxytree oraz udzieli wszelkich informacji na temat pielęgnacji drzewa.

W trakcie pikniku nastąpi finał konkursu na imię dla Oxytree, który został ogłoszony na naszym Facebooku. Planujemy wiele atrakcji, również dla najmłodszych uczestników pikniku: dekorowanie tabliczek z imieniem dla drzewka oraz jego samodzielne sadzenie, malowanie buź, grill i upominki.

KONKURS2

Weź udział w wydarzeniu, zobacz jak sadzić i pielęgnować Oxytree, porozmawiaj z naszymi ekspertami i handlowcami i zaadoptuj drzewo!

Do zobaczenia 🙂