Przyjedź i dowiedz się, jak zacząć!

Myślisz o założeniu własnej plantacji Oxytree? Przyjedź na nasze Dni Otwarte w sobotę 5 września, i dowiedz się, jak to zrobić! Podczas wizyty na plantacji pokazowej w Stoszycach dowiedziesz się, jak założyć i prowadzić uprawę szybko rosnących drzew, a także – ile i kiedy na nich zarobisz. Przedstawiciele Oxytree, którzy będą obecni podczas wydarzenia, chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i opowiedzą o technologii uprawy Oxytree w Polsce.

To będą już nasze trzecie Dni Otwarte w tym roku, na plantacji pokazowej w Stoszycach pod Wrocławiem. Zapraszamy wszystkich rolników i właścicieli gruntów, którzy są zainteresowani zakładaniem plantacji! Wczesna jesień to najlepszy moment na planowanie i negocjację cen sadzonek pod uprawę plantacyjną.

Oxytree, które rosną na naszej plantacji, są aktualnie w 4. cyklu wegetacyjnym. Podczas odwiedzin na Dniach Otwartych będzie możliwość spaceru po plantacji i zobaczenia dużych, kilkumetrowych drzew.  Zobaczenie na żywo drzew tlenowych, to tylko jeden z powodów, dla których warto wziąć udział w Dniach Otwartych. Spotkanie z naszymi specjalistami ds. uprawy to także doskonała okazja, by zadać pytania dotyczące prowadzenia plantacji oraz by dowiedzieć się jak sadzić i pielęgnować Oxytree, aby pozyskać najlepszej jakości drewno.

Na Dniu Otwartym opowiemy o metodach pielęgnacji Oxytree na plantacjach w pierwszym roku po posadzeniu, zabiegach, jakie stosujemy w zależności od pory roku, metodach nawożenia i fertygacji, obrywaniu pędów bocznych (i dlaczego warto to robić). Będzie można także porozmawiać o cenach sadzonek na nowy sezon, kosztach zakładania plantacji oraz zysku, na jaki można liczyć już po pierwszej ścince drzew.

Koniecznie przyjedźcie do nas z całą rodziną! Zapraszamy 5 września (sobota) w godz. 10:00-15:00. Planujemy grilla, mrożoną kawę i słodkie przekąski!

Zobacz film z naszych 2. Dni Otwartych, na których odwiedziło nas wielu aktualnych plantatorów!

Przyjedź i dowiedz się, jak zacząć!

Przeczytaj relację z 2. Dni Otwartych na plantacji Oxytree w Stoszycach, które odbyły się na początku sierpnia!