Oxytree, Oxyprogram i ZeroCO2 na Tragach POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu

„Targi są barometrem tego, co dzieje się w branży” – takie właśnie hasło towarzyszy tegorocznemu POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu, na którym możemy poznać najnowsze międzynarodowe trendy i kierunki rozwoju na rynku gospodarczo-ekologicznym.

Carbon Solutions Poland, będący w trakcie zmiany nazwy na Oxytree Solutions Poland dołączył do kilkuset innych wystawców z sektorów takich jak: energia, OZE, odpady i recykling, rekultywacja i rewitalizacja, woda i ścieki oraz produkty i usługi dla samorządów.

Mamy przyjemność prezentowania naszych ekologicznych rozwiązań oraz produktów w sektorze Technologii Ochrony Środowiska, który mieści się w pawilonie 8A.

Oprócz informacji o znanym już wszystkim drzewku Oxytree, szczegółach dotyczących jego sadzenia, właściwości i zastosowania, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi najnowszymi projektami – Oxyprogramem i ZeroCO2. Dzięki innowacyjnym programom opartym na idei zrównoważonego rozwoju i ochronie środowiska naturalnego, Oxytree Solutions Poland doskonale wpisuje się w tematykę Międzynarodowych Targów Technologii Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju. Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu, zapoznania się z rynkowymi nowościami, jak Oxyprogram i projekt ZeroCO2, podyskutowania i wymienienia się doświadczeniami dotyczącymi Oxytree.

Czekamy na Was na stoisku nr 1 w pawilonie 8A.

Do zobaczenia!

 

11-14