Oxytree na VI Wrocławskim Forum Kobiet

28 czerwca 2018 roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczenia w VI Wrocławskim Forum Kobiet, które odbyło się na terenie Hali Stulecia we Wrocławiu.

Jako prelegenci panelu poświęconego ekologii, opowiadaliśmy o odpowiedzialności biznesu w kontekście zakładania plantacji szybko rosnących drzew.

Oxytree to innowacyjne połączenie zysku z dbałością o środowisko naturalne. Drewno, które można pozyskiwać już po 6 latach od momentu posadzenia to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego świata – deficyt drewna i masową wycinkę lasów.

Podejmowane przez nas działania oparte są na zrównoważonym rozwoju, który warto wprowadzić do każdego przedsiębiorstwa. Oxytree, które produkuje nawet 10 razy więcej tlenu niż inne drzewa liściaste w Polsce jest wykorzystywane w projektach poprawy jakości powietrza.

Mamy nadzieję, że inicjatywa sadzenia Oxytree na plantacjach i w miastach spodoba się również przedsiębiorczym Paniom. Jako Srebrny Partner wydarzenia dziękujemy wszystkim za przybycie. Widzimy się za rok!