Działanie Oxyprogram

Celem Oxyprogramu jest tworzenie plantacji Oxytree na skalę globalną.

Przystępując do programu, nasi klienci stają się właścicielami drewna pozyskanego z plantacji.

Firma oferuje również opcję jego odkupu po zagwarantowanej w umowie cenie.

W ramach Oxyprogramu nasi specjaliści zajmują się sadzeniem, uprawą i wycinką drzew Oxytree.


Komu oferujemy Oxyprogram?

  • Tym, którzy oczekują zysku finansowego w perspektywie wzrastających cen drewna na rynku.
  • Tym, którzy nie posiadają gruntów, na których mogliby zasadzić i uprawiać drzewa.
  • Tym, którzy nie mają możliwości zajmowania się plantacją.
  • Rodzicom, którzy szukają długoterminowego zabezpieczenia finansowego dla swoich dzieci.
  • Tym, którzy już dziś chcą zadbać o spokojne i wygodne życie na emeryturze.
  • Tym, którzy chcą chronić rodzime lasy.

Plantacje Oxyprogram

Liczba drzew Oxytree na plantacjach stale rośnie – w ramach Oxyprogramu sadzimy ich coraz więcej, co przekłada się na ilość zielonych terenów.

Przekonaj się o tym na własne oczy!

Zobacz nagranie, na którym oprócz obejrzenia  plantacji Oxytree, poznasz opiekujących się nimi ekspertów.

 

Zobacz naszą 50-hektarową plantację w miejscowości Vrata
Prace związane z zakładaniem systemu nawadniającego za nami – czas na sadzenie Oxytree! Odpowiednio przygotowane wcześniej sadzonki trafią na 50-hektarową plantację prowadzoną w ramach Oxyprogramu. Będzie na niej rosnąć aż 30 000 Oxytree! Zobacz nasze nagranie i obejrzyj plantację w miejscowości Vrata!
Sadzenie Oxytree – już niebawem na terenie Rumunii
Przenieś się z nami do Vraty – miejscowości w Rumunii, gdzie na prawie 50-hektarowej plantacji, prowadzonej w ramach Oxyprogramu, posadzonych zostanie w sumie 30 000 sadzonek Oxytree. Po zakończeniu prac związanych z zakładaniem systemu nawadniającego, nasz zespół przygotowuje się do sadzenia Oxytree.
Tak powstają plantacje Oxyprogram - Oxytree w Rumunii!
Zimujące na Węgrzech Oxytree trafiły do Rumunii na początku kwietnia. To tu posadzonych zostanie aż 90 000 sadzonek! Oxytree zimujące na Węgrzech i w Rumunii trafią na plantacje prowadzone w ramach Oxyprogramu.
Tak powstają plantacje Oxyprogram - sadzonki zimujące na Węgrzech.
Na początku kwietnia odwiedziliśmy nasz magazyn w Budafok na Węgrzech, gdzie zimowały Oxytree. Wiosną Oxytree zostały przeniesione do szklarni, z których trafiły na plantacje prowadzone w ramach Oxyprogramu. Zimujące sadzonki przechowywane były w zacienionym pomieszczeniu, gdzie temperatura wynosiła od 8 do 10°C. Nasi eksperci regularnie sprawdzali wilgotność gleby oraz nawadniali rośliny, tylko wtedy, kiedy było to konieczne.
Wrześniowa relacja z plantacji Oxytree (Csemő-HU)
Nasi pracownicy regularnie odwiedzają plantacje Oxytree w ramach Oxyprogram. We wrześniu mieliśmy okazję spytać o sadzonki naszego inżyniera ds. przemysłu drzewnego Norberta Bittera. W wideo można zobaczyć, jaka jest różnica w rozwoju drzewek posadzonych w parotygodniowym odstępie czasu. Aby włączyć polskie napisy, kliknij na przycisk Subtitle/CC.
Sadzenie drzew Oxytree – Ócsa 2015, HU
Latem 2015 roku, założyliśmy 17-hektarową plantację w pobliżu miejscowości Ócsa. Przy tworzeniu tej plantacji sprzyjały nam zarówno niebiosa, jak i uczestnicy Oxyprogram. Przygotowaliśmy więc krótki filmik o technikach sadzenia, których w żadnym innym nagraniu nie znajdziesz! Aby włączyć polskie napisy, kliknij na przycisk Subtitle/CC.
Sadzenie drzewek Oxytree - Újvárfalva, HU - 2015
Podczas lata 2015, w ramach Oxyprogram, powstała przepiękna plantacja drzewek Oxytree na Węgrzech, a dokładnie w Újvárfalva, Hungary. Na 10 hektarowym obszarze posadziliśmy ponad 5000 drzewk Oxytree. W tym filmie zobaczysz najważniejsze etapy powstawania plantacji, a na końcu poznasz 2 główne sekrety pięknie rosnących drzewek Oxytree!