Kolejne Oxytree rośnie w Kołobrzegu, czyli IV Forum Ekologiczne

„Odpowiedzialni za przyszłe pokolenia” – takie hasło przyświecało IV Forum Ekologicznemu, które odbyło się w dniach 7-9 czerwca 2017 w Kołobrzegu.

oxytree-forum-ekologiczne-kolobrzeg

Wśród przedstawicieli władz centralnych, samorządów, organizacji pozarządowych, ludzi biznesu i nauki nie mogło zabraknąć i nas – Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o. W tegorocznym wydarzeniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć drugi rok z rzędu.

W ramach 16 paneli tematycznych, poświęconych m.in. finansowaniu inwestycji ekologicznych w Polsce i ochrony powietrza, przedstawiliśmy swój główny produkt – szybko rosnące drzewo tlenowe Oxytree.

Inwestowanie w szybko rosnące drzewo okazało się niezwykle ciekawym tematem na tle całego spectrum zagadnień proekologicznych.

Można było spotkać się z nami osobiście podczas części wystawienniczej, która stanowi integralny element Forum Ekologicznego. Drzewo Oxytree jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością – odwiedzający stoisko firmowe mogli nie tylko zobaczyć pozyskane z niego drewno, ale również wymienić doświadczenia i dowiedzieć się, jak zainwestować w szybko rosnące drzewa.

Roślinę, dobrze znaną już szerokiemu gronu uczestników, mieli okazję poznać wszyscy biorący udział w konferencji prasowej. Uwiecznieniem spotkania było własnoręczne wkopanie drzewka przez Prezesa Zarządu Oxytree Solutions Poland Sp.z o.o. Łukasza Wilczewskiego, a także wręczenie ponad 20 sztuk Oxytree partnerom IV Forum Ekologicznego.

Jesteśmy dumni, że Oxytree stało się symbolem wydarzenia, mamy nadzieję, że proekologiczne działania będą wzrastać proporcjonalnie do szybko rosnącego drzewa.

oxytree-forum-ekologiczne-kolobrzeg