„Odpowiedzialni za przyszłe pokolenia” – takie hasło przyświecało IV Forum Ekologicznemu, które odbyło się w dniach 7-9 czerwca 2017 w Kołobrzegu. Wśród przedstawicieli władz centralnych, samorządów, organizacji pozarządowych, ludzi biznesu i nauki nie mogło zabraknąć i nas – Oxytree Solutions Poland.

2
W tegorocznym wydarzeniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć drugi rok z rzędu. W ramach 16 paneli tematycznych, poświęconych m.in. finansowaniu inwestycji ekologicznych w Polsce i ochrony powietrza, przedstawiliśmy swój główny produkt – szybko rosnące drzewo tlenowe Oxytree. Inwestowanie w szybko rosnące drzewo okazało się niezwykle ciekawym tematem na tle całego spectrum zagadnień proekologicznych. Można było spotkać się z nami osobiście podczas części wystawienniczej, która stanowi integralny element Forum Ekologicznego. Drzewo Oxytree jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością – odwiedzający stoisko firmowe mogli nie tylko zobaczyć pozyskane z niego drewno, ale również wymienić doświadczenia i dowiedzieć się, jak zainwestować w szybko rosnące drzewa.

 

1

Roślinę, dobrze znaną już szerokiemu gronu uczestników, mieli okazję poznać wszyscy biorący udział w konferencji prasowej. Uwiecznieniem spotkania było własnoręczne wkopanie drzewka przez Prezesa Zarządu Oxytree Solutions Polska Łukasza Wilczewskiego, a także wręczenie ponad 20 sztuk Oxytree partnerom IV Forum Ekologicznego.
Do polskiej stolicy ekologii wybieramy się również za rok, w międzyczasie trwa sezon sadzenia i zakładania plantacji Oxytree, o którym informujemy Was na bieżąco na naszej stronie, na Facebooku, Twitterze i Instagramie 🙂

 

forum